RakReaton

Dołącz do ogólnopolskiego wyzwania rekreacyjnego RakReaton!

Ratujemy dzieci chore na raka !

W ramach Kampanii Złotej Wstążki rzucamy ogólnopolskie wyzwanie: Pokonajmy we wrześniu milion kilometrów, a 100 000 złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory. Dzieci chore na raka codziennie walczą o swoje zdrowie i życie, a razem z nimi walczą także rodzice i personel medyczny. Ty też zrób coś dla nich! Podejmij we wrześniu wyzwanie rekreacyjne. Nie musisz być sportowcem, aby wziąć udział w RakReatonie! Liczy się każdy wysiłek fizyczny – spacer, nordic walking, bieg, jazda na rowerze. Wspólnie chcemy osiągnąć cel – milion pokonanych kilometrów!


Każdy kilometr to wsparcie finansowe na walkę z nowotworami u dzieci. Pobierz aplikację Activy  https://rakreaton.activy.app/pl/ i wspieraj dzieci każdym pokonanym kilometrem. Partnerami RakReatonu są: Grupa IMPEL oraz Fundacja LOTTO im. Haliny Konopackiej, której fundatorem jest Totalizator Sportowy. Partnerem Technologicznym jest Activy.


JAK TO DZIAŁA?


1. Ściągasz aplikację Activy z Google Play lub AppStore, rejestrujesz się i 1 września dołączasz do otwartego wyzwania pod nazwą „RakReaton – ratujemy dzieci chore na raka”. Sam wybierasz rodzaj aktywności: może to być bieganie (spacer, jogging i nordic walking też się tutaj liczą!) lub jazda na rowerze.


2. Możesz połączyć swoje konto Activy z aplikacjami: Strava, Garmin Connect lub Polar Flow. Trasy będą zapisywane dopiero od momentu zsynchronizowania kont.


3. Ruszasz się, kiedy masz na to ochotę. Nie musisz deklarować swoich zamiarów, nikt nie będzie Cię sprawdzał, ale pamiętaj, że im więcej Twojej aktywności, tym lepszy wynik końcowy dla całego wyzwania.


4. Jeśli chcesz, możesz dzielić się swoimi postępami z wyzwania w mediach społecznościowych. Koniecznie pamiętaj o dodaniu do wpisu #zlotawstazka i #rakreaton. Śledź nas na https://www.facebook.com/rakreaton.


5. Możesz wpłacić „wpisowe” na konto Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”. Ten krok nie jest obowiązkowy, ponieważ udział w wyzwaniu jest bezpłatny. Przez samo uczestnictwo masz pewność, że wspierasz dzieci chore na nowotwory. Będzie nam jednak bardzo miło, jeśli dołożysz swoją cegiełkę w postaci dowolnej wpłaty.


6. Weź udział w wydarzeniu na Facebooku, w którym będziemy na bieżąco informować o tym, co dzieje się w wyzwaniu i u uczestników.


7. Za udział w akcji otrzymasz dyplom.


8. Dołącz do RakReatonu w dowolnym czasie od 1 do 30 września. Podczas trwania wyzwania zaproś znajomych i rodzinę do wzięcia udziału razem z Tobą.


Skontaktuj się z nami na: rakreaton@naratunek.org


Szczegółowy regulamin RakReatonu
Pobierz aplikację
Pobierz aplikację