SGB-Bank S.A.

"Jesteśmy tam, gdzie potrzebne jest wsparcie i współpraca. Cieszymy się, że możemy być partnerem Kampanii Złotej Wstążki i wesprzeć dzieci, które potrzebują pomocy i siły w walce z chorobami nowotworowymi.”


„Współpracę i współdziałanie mamy wpisane w nasze DNA. W Spółdzielczej Grupie Bankowej jest nam bliska filozofia wspierania rozwoju lokalnego. Wspólnie z bankami spółdzielczymi naszego zrzeszenia realizujemy wyjątkową misję dla lokalnych społeczności: wspieramy inicjatywy, które są niewidoczne z perspektywy wielkich korporacji, ale niezwykle istotne z punktu widzenia pojedynczego człowieka. To działania, które umożliwiają integrację i rozwój małych społeczności.”


„Zgodnie z naszymi wartościami – jesteśmy tam, gdzie potrzebne jest wsparcie i współpraca. Cieszymy się, że możemy być partnerem Kampanii Złotej Wstążki i wesprzeć dzieci, które potrzebują pomocy i siły w walce z chorobami nowotworowymi.”


W ramach naszej Kampanii Złotej Wstążki pracownicy SGB-Banku S.A. realizują dwa wyzwania:

 

- Biorą udział w wyzwaniu rekreacyjnym „RakReaton”, w którym zbierają kilometry i wierzą, że razem możemy jeszcze więcej!


- Pieką złote babeczki – w opcji dla amatorów słodkości, którzy mają ochotę na dawkę kalorii przed treningiem.

 

W trakcie wrześniowej kampanii na stronie internetowej www.sgb.pl klienci SGB-Banku mogą również wpłacać środki i wspierać kampanię.

 

SGB-Bank SA został założony przez banki spółdzielcze i od 30 lat pełni funkcję banku zrzeszającego w Spółdzielczej Grupie Bankowej. Swoim klientów zapewnia najlepsze rozwiązania biznesowe i prowadzi działalność na rzecz 192 Banków Spółdzielczych SGB.