QuitSnap

Dzięki technologii oraz ogromnym sercom pracowników Tpay i QuitSnap, powstał Widget One Click, napędzający Kampanię Złotej Wstążki!

Cześć!


Skoro to czytasz, to zapewne tak jak my, lubisz pomagać innym!


Zespół Tpay na co dzień zajmuje się dostarczaniem branży e-commerce, usługom internetowym i mobilnym płatności online najwyższej jakości. Tak, to finanse - brzmi nudnie i sztywno? Zdecydowanie temu zaprzeczamy! To pozory, szczególnie, gdy dochodzi do tego technologia.


Zespół QuitSnap zajmuje się automatyzacją w marketingu. Tworzy technologię, której zadaniem jest zwiększanie zysków w biznesie online. Prosto, skutecznie i nowocześnie.


To właśnie dzięki technologii oraz ogromnym sercom pracowników Tpay i QuitSnap, powstał Widget One Click, tym razem napędzający Kampanię Złotej Wstążki!


Widget One Click to narzędzie, które:

  • darczyńcom umożliwia szybkie i wygodne przekazywanie datków,

  • firmom zapewnia łatwe angażowanie się w kampanie społeczne, m.in. poprzez proste wdrożenie.


Cieszymy się, że jesteś tutaj i gorąco zachęcamy Cię do włączenia się do akcji Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”! Technologia zmienia świat pod każdym względem. Nie tylko umożliwia szybkie zakupy online. Teraz daje także możliwość pomagania innym. 


Sprawdź, jak działa Widget One Click i pokaż innym, że wspieranie dzieci walczących z nowotworami to zaledwie kilka kliknięć!


Chcesz poznać Tpay jeszcze bliżej?

Marka wdraża najpopularniejsze metody płatności, tworzy bezpieczne rozwiązania pomagające przedsiębiorcom działającym online nie tylko zdobywać serca klientów, lecz także spokojnie spać. Chętnie dzieli się ponad 10-letnim doświadczeniem w branży, budując relacje biznesowe oparte na wspólnym celu. Działa pod nadzorem Komisji Nadzoru Finansowego, co jest gwarancją najwyższej jakości i bezpieczeństwa transakcji.

Dowiedz się więcej


Chcesz poznać QuitSnap jeszcze bliżej?

To jeden z liderów innowacyjności w branży e-commerce. Stworzył technologię do zwiększania konwersji sprzedaży online i zbierania informacji zwrotnych od klientów. Połączenie marketing automation z systemami płatniczymi pozwala na ratowanie koszyków zakupowych, wzrost ich średniej wartości, a także generowanie dużej ilości interakcji użytkownika z witryną www. To wszystko połączone jest z prostą implementacją. Firma działa na rynkach europejskich oraz w obu Amerykach.Dowiedz się więcej