iTaxi

„Angażujemy się w Kampanię Złotej Wstążki, ponieważ chcemy i mamy możliwości pomagać najmłodszym w jak najszybszym dojściu do zdrowia. Jedziesz z iTaxi – masz szansę pomóc!

Dzięki wdrożeniu nowej funkcjonalności w swojej aplikacji, iTaxi stworzyło kolejny prosty i przejrzysty sposób zbierania środków na cele naszej kampanii.
Nowa funkcjonalność umożliwia przekazywanie pieniędzy już w momencie zamawiania kursu. Użytkownicy systemu Android, po potwierdzeniu miejsca odbioru i celu podróży, zobaczą nową opcję - „Wesprzyj Fundację” wraz z informacją o celu zbiórki. Po naciśnięciu strzałki po prawej stronie, klienci mogą zdecydować, jaką kwotą chcą zasilić konto Fundacji: czy zaokrąglić koszt kursu do pełnej kwoty, czy wybrać konkretną sumę, która zostanie doliczona do rachunku.

Użytkownicy systemu iOS po naciśnięciu przycisku „Wesprzyj Fundację” zostaną przeniesieni do zbiórki na stronie Fundacji.

„Angażujemy się w Kampanię Złotej Wstążki, ponieważ chcemy i mamy możliwości pomagać najmłodszym w jak najszybszym dojściu do zdrowia. Jedziesz z iTaxi – masz szansę pomóc!”

iTaxi to polska platforma technologiczna łącząca taksówkarzy i pasażerów poprzez nowoczesną aplikację mobilną, która działa na rynku od ponad 8 lat, obejmując swoim zasięgiem największe miasta w Polsce. Firma kieruje ofertę przede wszystkim do klientów biznesowych, zapewniając im rozbudowaną platformę do zarządzania licencjonowanymi przejazdami taxi. Na swoim koncie ma liczne nagrody, w tym m.in. Marketer Roku, Laur Konsumenta czy Dobry Wzór. Została też dostrzeżona w konkursie branżowym – Mobile Trends Awards 2018 oraz znalazła się na liście „Top Polish startups to follow in 2020”, przygotowanym przez portal Sifted, należący do Financial Times.