Fundacja UNUM

Misją Unum Życie jest zapewnienie klientom spokoju ducha dziś, chroniąc jutro tych, których kochają.


Pomoc jest w naszym DNA. Wolontariuszy Fundacji Unum łączy najważniejsze: zawsze drugi człowiek stoi u nas na pierwszym miejscu i zawsze jesteśmy chętni do niesienia pomocy, szczególnie tym bezbronnym i najbardziej potrzebującym. Do inicjatyw włączamy również bliskich i przyjaciół. Bo Fundacja Unum, to nie liczby i dane – to ludzie, którzy czynią dobro. 


Fundacją Unum w ramach Kampanii „Złotej Wstążki” wraz z Fundacją na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową podejmuje ogólnopolskie wyzwanie: razem pokonajmy we wrześniu 1 milion kilometrów, a 100 tysięcy złotych trafi na leczenie dzieci chorych na nowotwory.


W tym roku każdy, bez względu to, gdzie się znajduje, może wziąć udział w biegu RakReaton, a pokonane dystanse mają ogromne znaczenie. Fundacja Unum przekaże „Fundacji na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” 10 tysięcy zł a dodatkowo jeśli łącznie pokonamy: 


  • 1000 - 1999 km – dołożymy 1000 zł, 

  • jeśli 2000 - 2999 km-  dołożymy 2000 zł, 

  • a jeśli nogi poniosą Was na łączny dystans powyżej 3000 km – dołożymy 3000 zł dla dzieci chorych na raka.

Misją Unum Życie jest zapewnienie klientom spokoju ducha dziś, chroniąc jutro tych, których kochają. W firmie z taką misją pracują wyjątkowe osoby, które podobnymi wartościami kierują się na co dzień. Z tej empatii do drugiego człowieka w 2009r. została założona Fundacja Unum. Inicjatywie naszych koleżanek i kolegów przyświecał jeden wspólny cel: chęć niesienia pomocy potrzebującym, doświadczonym przez los i osobom w trudnej sytuacji życiowej.