Dentons

Firma od lat wspiera Fundację „Na Ratunek dzieciom z Chorobą Nowotworową”, tym razem pracownicy pragną zaangażować się w Kampanię Złotej Wstążki.

„Każdy pracownik i współpracownik może się zobowiązać do konkretnego challenge’u i zbierać pieniądze na rzecz Fundacji za pośrednictwem zbiórek. Naszą filozofią jest bycie częścią społeczności, w której pracujemy. Jesteśmy wrażliwą społecznie organizacją, a nasi pracownicy i współpracownicy angażują się w rożnego rodzaju akcje wspierające potrzebujących.”   


Dentons to międzynarodowa kancelaria prawnicza, w której globalny zasięg łączy się z poszanowaniem lokalnych uwarunkowań i kultur prawniczych. To jedna z najstarszych międzynarodowych firm prawniczych w Polsce. Posiada 29 lat doświadczenia w obsłudze największych i najbardziej złożonych transakcji oraz sporów. Jest jednocześnie największą firmą prawniczą w Polsce. Zatrudnia ponad 220 prawników, doradców podatkowych oraz konsultantów.

„Jesteśmy policentryczni - nasza firma nie ma jednej centrali, ani dominującej kultury narodowej. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie. W 2019 r. nasi prawnicy spędzili na pracy pro bono ponad 2620 godzin.”