Czas na Herbatę

Kupując herbatę dokładasz cegiełkę zasilającą konto Fundacji „Przylądek Nadziei”

Jak to możliwe, że filiżanka herbaty może przyczynić się do wsparcia małych pacjentów szpitala onkologicznego?
Sposób jest prosty: wystarczy wybrać herbacianą kompozycję „Przylądek Nadziei”, a część dochodu z jej sprzedaży przekazana zostanie na konto Fundacji Na Ratunek by pomóc dzieciom wrócić do zdrowia.

Od czerwca 2016 każdy sprzedany kilogram herbacianej kompozycji to aż 70 złotych na zasilenie konta fundacji. Znakomity smak kompozycji zielonej herbaty Sencha z dodatkiem ananasa, marakui, skórki pomarańczowej, płatków słonecznika i płatków róży wyraźnie przypadł do gustu Klientom marki Czas na Herbatę, a sama akcja poruszyła ich serca, dzięki czemu z miesiąca na miesiąc rośnie ilość przekazanych pieniędzy. To jednak jeszcze nie koniec. Niezwykła, pełna uśmiechu, miłości i nadziei kompozycja dostępna jest w sklepie internetowym oraz w salonach marki Czas na Herbatę. Warto zatem połączyć przyjemne z pożytecznym i zaopatrzyć się w aromatyczną mieszankę, jednocześnie wspierając podopiecznych Fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”.

Po zakończonych zakupach w sklepie internetowym nasi klienci mają dodatkową możliwość wsparcia Kampanii Złotej Wstążki, zachęcamy do zakupu "cegiełki" o wartości 10, 20 lub 50zł.