Arcadis

Jesteśmy globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych.

Wrzesień to szczególny miesiąc w kalendarzu naszej firmy. To czas, w którym wspólnie jako zespół, wspieramy skuteczne leczenie dzieci chorych na nowotwory w Polsce. Jesteśmy dumni z tego, że firma Arcadis po raz kolejny została partnerem kampanii „Złotej Wstążki”. Wierzymy, że dzięki systematycznemu zaangażowaniu możemy udzielić realnego wsparcia i zmieniać oblicze polskiej onkologii i hematologii dziecięcej. Dlatego gorąco zachęcamy Wszystkich do włączenia się w ten szczytny cel! Razem możemy więcej!     


Celem Arcadis jest zaangażowanie wszystkich pracowników we wrześniowe wyzwanie "RakReaton" oraz zdobycie jak największej liczby kilometrów, które po zakończeniu kampanii zostaną zamienione w pomoc finansową dzieciom chorym na nowotwory. W ramach tej działalności nasi pracownicy skorzystają ze specjalnej aplikacji Activy. Podejmując aktywności sportowe (spacer, bieg, jazda na rowerze) będziemy dążyć do osiągnięcia jak najlepszego wyniku indywidualnie oraz korporacyjnie. Ponadto, przez cały wrzesień będziemy prowadzić „zbiórkę do puszek” we wszystkich polskich oddziałach firmy. Każdy z naszych pracowników ma również możliwość wspomóc Fundację „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” deklarując dowolną kwotę ze swojego wynagrodzenia, która będzie potrącana miesięcznie i przekazywana Fundacji. Jesteśmy świadomi tego, że każda nawet najmniejsza pomoc jest bardzo istotna, ponieważ dokonywana regularnie i przez wiele osób czyni wielkie rzeczy!   


Arcadis jest globalną firmą projektowo-doradczą dla środowiska naturalnego i obiektów budowlanych. Zatrudnia ok. 30 tys. specjalistów oraz posiada biura w 70 krajach. W Polsce nasz zespół liczy ponad 230 osób, nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach oraz Rzeszowie. Działamy w czterech obszarach: Budownictwie, Infrastrukturze, Środowisku i Wodzie. Poprzez umiejętne zastosowanie wiedzy i usług z zakresu projektowania, konsultingu, inżynierii oraz zarządzania projektami, przyczyniamy się do podniesienia jakości życia w dynamicznie rozwijających się miastach na całym świecie.