ACCA

Nowotwory u dzieci to trudny temat. Nikt nie chce, aby były smutne, żeby cierpiały, żeby ten problem dotyczył go osobiście, dlatego tak ważny jest czas i działanie w porę.

Fundacja „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową” działa od 29 lat z powodzeniem w tym wrażliwym obszarze i wie, jak to robić. Stąd też pomysł na zainicjowanie Kampanii Złotej Wstążki. Eksperci Fundacji mają wiedzę, doświadczenie i sprzęt medyczny, zapewniając tym samym niezbędną pomoc dzieciom chorym na raka i ich rodzinom. To właśnie dzięki staraniom Fundacji powstała jedna z najnowocześniejszych klinik dla dzieci w Polsce – Przylądek Nadziei we Wrocławiu. Potrzeba im jednak środków, aby zrealizować swoją misję, by każde dziecko miało REALNĄ SZANSĘ na wyzdrowienie. Dlatego w naszej firmie podjęliśmy decyzję o wsparciu realizowanej przez tę organizację kampanii i zapraszamy Cię do aktywnego udziału.


ACCA (the Association of Chartered Certified Accountants) jest organizacją o ponad stuletniej historii, warto jednak wiedzieć, że geneza jej powstania sięga XIX wieku i rewolucji przemysłowej. Wówczas jej celem było „stworzenie możliwości przystąpienia do stowarzyszenia oferującego przydatną kwalifikację każdemu, kto chciałby podjąć się pracy w zawodzie i kto poprzez zdanie stosownych egzaminów potrafiłby dowieść swojej wiedzy i umiejętności.” Te wartości przyświecające założycielom niezmiennie pozostają fundamentem naszej organizacji. Obecnie na całym świecie organizacja wspiera 162 000 członków oraz 428 000 studentów w 173 krajach, ma 80 biur i współpracuje z 8 500 pracodawców.