Hania, 2 lata

Mała Twardzielka, wykurzyła raka ze swojego życia

Wspieram

Nowotwór układu nerwowego, który zaatakował Hanię był mocno nietypowy i tym bardziej niebezpieczny.

Wszystkim trudno uwierzyć jak tak mała pacjentka dzielnie znosiła terapię i następne przeszkody w walce o zdrowie. Spacery z misiem po korytarzach kolejnych szpitali okazały się najlepszym poligonem do nauki chodzenia!

Podczas drogiego i skomplikowanego leczenia rodzice Hani otrzymali ogromne wsparcie od mieszkańców swoich rodzinnych miejscowości Międzyborza i Sycowa. MGOK 0 ośrodek kultury w Międzyborzu zainicjował wydarzenie “Zostań Aniołem Hani Próby”, okazało się, że za Hanią stoi prawdziwa armia Aniołów! Mała twardzielka, wykurzyła raka ze swojego życia.

Wielka licytacja, biegi charytatywne, festyny, 130-kilometrowy, rolkarski maraton, dodatkowa akcja 1000 rolkarzy z 36 krajów, to tylko niektóre z wydarzeń, które uruchomiły lawinę zbiórek.

Hania dziś po długim leczeniu jest w domu, wyniki małej twardzielki są dobre, a jej rodzice cieszą się wytęsknioną, spokojną codziennością. Zabawy w ogródku, spotkania z dziadkami, czesanie kucyków to ich małe radości i nic więcej nie jest im do szczęścia potrzebne.
Hania, 2 lata
Hania, 2 lata