Daniela, Onkopedagog

Terapeuta, pracownik Kliniki Mentalnej, mama trójki dzieci

Wspieram

Daniela, jak sama o sobie mówi jest pedagoonkologiem.

Pracuje nad rozwijaniem funkcji poznawczych dzieci, obejmuje opieką pacjenta i jego rodzinę podczas pobytu w Przylądku Nadziei i często także po opuszczeniu Szpitala. Daniela czuwa by dzieci w Przylądku robiły nie tylko postępu w leczeniu, ale także spędzały miło czas, rozwijały swoje zainteresowania i odnajdywały ukryte talenty.   


Zawsze zwraca uwagę na to, w jaki sposób dzieci czują się w szpitalu, troszczy się o to by im ten pobyt umilić. Prowadzi terapię Snoezelen w miejscu dla dzieci niezwykłym, Sali Doświadczania Świata oraz zajęcia grupowe poszerzające wiedzę i umiejętności pacjentów.     


Dzieci, młodzież i rodzice uwielbiają Daniele za jej pomysłowość, energię i empatię. Przez lata, a jest jednym z najdłużej pracujących osób w  Klinice Mentalnej, działającej w Przylądku Nadziei, nauczyła się działać w zgodzie ze sobą, ale będąc niezwykle uważną na indywidualne podejście do każdego pacjenta i jego sytuacji. Jest bardzo wyczulona na relacje z dziećmi, ich nastroje, oczekiwania i lęki. Jej doświadczenie w połączeniu z intuicją daje wspaniałe rezultaty terapeutyczne.   


Daniela dzieli swoje życie między Przylądek, dom i sport. Uwielbia rolki, gdy jeździ zapomina o całym świecie.

Daniela, Onkopedagog
Daniela, Onkopedagog